kontakta oss

Hans Winscher Fassi

Hans Winscher 
VD/CEO
076-13 68 403
hans.winscher@fassi.se

Ulf Svensson Fassi

Ulf Svensson
FÖRSÄLJNINGSCHEF
076-13 68 705
ulf.svensson@fassi.se

Bosse Axelsson Fassi

Bosse Axelsson
FÖRSÄLJNING
031-12 62 25
bosse.axelsson@fassi.se

Göran Svensson Fassi

Göran Svensson 
FÖRSÄLJNING
072-20 79 581
goran.svensson@fassi.se

Mats Nilsson Fassi

Mats Nilsson 
FÖRSÄLJNING
070-38 67 055
mats@fassi.se

Nicklas Ringdahl Fassi

Nicklas Ringdahl
MICROKRANAR | REKLAMATION | TILLBEHÖR
031-12 40 86
nicklas@fassi.se

Anton Sporre Fassi

Anton Sporre 
RESERVDELAR
0771-71 30 31
anton.sporre@fassi.se

Peter Svensson Fassi

Peter Svensson 
TEKNISK SUPPORT
0771-71 30 33
peter.svensson@fassi.se

Mejla oss

14 + 10 =

AFFÄRSVILLKOR

FASSI Sverige AB är medlemmar i Lastfordonsgruppen, LFG,
och rättar oss efter deras villkor.
Vi hänvisar alltid till deras villkor LFG 21 i alla affärer.

acrobat_red

Läs mer om LGF